Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2019 » Квітень » 9 » Участь у змаганнях першості району з настільного тенісу
12:40
Участь у змаганнях першості району з настільного тенісу

6 квітня 2019 року в ігровому залі спортивного комплексу відбулися змагання першості району з настільного тенісу, в яких взяли участь команди 10 закладів загальної середньої освіти району. Серед постійних гравців і учні нашої школи.
   Серед призерів змагань в загальному заліку опинилася і команда нашої школи в складі Мікулінського Єгора, Репи Артема, Терещенко Ольги (керівник васько С.О.), юні спортсмени вибороли друге місце. А серед призерів-дівчат в індивідуальному заліку почесне третє місце здобула Терещенко Ольга, учениця 9-го класу Кулажинської ЗОШ.
   Переможці та призери змагань нагороджені кубками, грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконкому Гребінківської міської ради та пам'ятними медалями.
   Не оминула увагою здобутків юних спортсменів і адміністрація нашої школи. На загальношкільній лінійці діти нагороджені грамотами та солодкими призами.
   Вітаємо команду та її керівника! Бажаємо подальших спортивних здобутків, нових перемог та жаги до боротьби.

Переглядів: 246 | Додав: comon | Рейтинг: 0.0/0